Solvens AS – Leirvåggata 13 – 6901 Florø – telefon 57 75 14 40

Ansatte avdeling Florø
Ole Petter W Olsen

Ole Petter W Olsen

Daglig leder

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 43
Mobil 91 30 23 00
E-post: ole@solvens.no
Linn Kristin Nilsen

Linn Kristin Nilsen

Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 94
Mobil
E-post: linn@solvens.no
Ingunn Ripe

Ingunn Ripe

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 42
Mobil
E-post: ingunn.ripe@solvens.no
Daniel Bjerck Olsen

Daniel Bjerck Olsen

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 96
Mobil
E-post: daniel@solvens.no
Eli Ørnehaug

Eli Ørnehaug

Lønnsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 47
Mobil
E-post: eli@solvens.no / lonn@solvens.no
Sandra B. Bjørnset

Sandra B. Bjørnset

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 49
Mobil
E-post: sandra@solvens.no 

Terje Grøneng

Terje Grøneng

Faglig leder

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 90
Mobil 92 22 90 96
E-post: terje@solvens.no
Hilde Dalberg

Hilde Dalberg

Controller / Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 97
Mobil
E-post: hilde@solvens.no

Tone Karin Øren

Tone Karin Øren

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 92
Mobil
E-post: tone@solvens.no
Tina Årberg Olsen

Tina Årberg Olsen

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 46
Mobil
E-post: tina@solvens.no
Ingunn Bergheim

Ingunn Bergheim

Autorisert Regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 41
Mobil
E-post: ingunn@solvens.no

Solvens AS

Vi kan hjelpe til med

Tjenester

Regnskap
Lønn
Budsjett
Rådgivning

Avdeling Florø
Evja
6900 Florø
Telefon 57 75 14 40

Avdeling Bremanger
Hauge
6727 Bremanger
Telefon 57 79 11 11

© Solvens AS - Webdesign Webtjenesten.