Solvens AS – Leirvåggata 13 – 6900 Florø – Telefon 57 75 14 40

Ansatte avdeling Florø
Ole-Petter W. Olsen

Ole-Petter W. Olsen

Daglig leder

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 43
Mobil 91 30 23 00
E-post: ole@solvens.no

Daniel Bjerck Olsen

Daniel Bjerck Olsen

Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon
Mobil 95 99 70 73
E-post: daniel@solvens.no

Nancy Veiesund

Nancy Veiesund

Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 46
Mobil 48 94 96 97
E-post: nancy.veiesund@solvens.no

Ingunn Ripe

Ingunn Ripe

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 42
Mobil
E-post: ingunn.ripe@solvens.no
Hilde Hole

Hilde Hole

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 41
Mobil
E-post: hilde.hole@solvens.no

Hilde Dalberg

Hilde Dalberg

Controller / Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 97
Mobil
E-post: hilde@solvens.no

Tone Karin Øren

Tone Karin Øren

Rådgiver / Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 94
Mobil
E-post: tone@solvens.no

Eli Ørnehaug

Eli Ørnehaug

Lønnsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 47
Mobil
E-post: eli@solvens.no/lonn@solvens.no

Sandra Bareksten

Sandra Bareksten

Lønns- og regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 92
Mobil
E-post: sandra@solvens.no

Solvens AS

Vi kan hjelpe til med

Tjenester

Regnskap
Lønn
Budsjett
Rådgivning

Avdeling Florø
Evja
6900 Florø
Telefon 57 75 14 40

Avdeling Bremanger
Iglandsvika 18
6727 Bremanger
Telefon 57 79 11 11

© Solvens AS - Webdesign Webtjenesten.