Solvens AS – Leirvåggata 13 – 6900 Florø – Telefon 57 75 14 40

Ansatte avdeling Florø
Ole Petter W Olsen

Ole Petter W Olsen

Daglig leder

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 43
Mobil 91 30 23 00
E-post: ole@solvens.no
Eli Ørnehaug

Eli Ørnehaug

Lønnsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 47
Mobil
E-post: eli@solvens.no / lonn@solvens.no
Sandra B. Bjørnset

Sandra B. Bjørnset

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 92
Mobil
E-post: sandra@solvens.no 

Daniel Bjerck Olsen

Daniel Bjerck Olsen

Autorisert regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 
Mobil 95 99 70 73
E-post: daniel@solvens.no

Hilde Dalberg

Hilde Dalberg

Controller / Autorisert regnskapsfører

Avdeling Florø
Telefon 57 75 13 97
Mobil
E-post: hilde@solvens.no

Hilde Hole

Hilde Hole

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 41
Mobil
E-post: hilde.hole@solvens.no

Ingunn Ripe

Ingunn Ripe

Regnskapsmedarbeider

Avdeling Florø
Telefon 57 75 14 42
Mobil
E-post: ingunn.ripe@solvens.no

Solvens AS

Vi kan hjelpe til med

Tjenester

Regnskap
Lønn
Budsjett
Rådgivning

Avdeling Florø
Evja
6900 Florø
Telefon 57 75 14 40

Avdeling Bremanger
Iglandsvika 18
6727 Bremanger
Telefon 57 79 11 11

© Solvens AS - Webdesign Webtjenesten.